Privatumo Politika

Įsigaliojimo data: 2019m. balandžio 25 d.

Klinger & Eligijus yra https://www.klinger.lt/ interneto svetainės savininkas.

Šiame puslapyje informuojama apie mūsų politiką, susijusią su asmens duomenų rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojate mūsų Paslaugą ir su jomis susietus pasirinkimus.

Mes naudojame jūsų duomenis, norėdami teikti ir tobulinti mūsų paslaugą Jums. Naudodamiesi Paslauga sutinkate, kad UAB “KLINGER & ELIGIJUS” gali rinkti ir naudoti Jūsų informaciją pagal šią politiką.

 

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Mes surenkame keletą skirtingų tipų informacijos įvairiais tikslais, kad suteiktume ir tobulintume savo paslaugą Jums.

Surinktų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų Paslauga, galime paprašyti pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būti naudojama jūsų kontaktams ar identifikavimui (“Asmens duomenys”). Asmeniškai identifikuojama informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

 • Elektroninio pašto adresu

 • Vardu ir pavarde

 • Telefono numeriu

 • Slapukais ir naudojimo duomenimis

Stebėjimo ir slapukų duomenys

Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti veiklą mūsų paslaugoje ir laikyti tam tikrą informaciją.

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kurie gali apimti unikalų anoniminį identifikatorių. Slapukai siunčiami į jūsų naršyklę iš svetainės ir saugomi jūsų prietaise.

Galite nurodyti savo naršyklėja ir atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau, jei Jūs nepriimate slapukų, negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugų dalimis.

Slapukų pavyzdžiai, kuriuos mes naudojam:

 • Sesijos slapukai. Mes naudojame sesijų slapukus, kad galėtume valdyti mūsų paslaugą.

 • Preferenciniai slapukai. Mes naudojame preferencinius slapukus, kad prisimintume Jūsų preferencijos ir įvairius kitus nustatymus.

 • Apsaugos slapukai. Mes naudojame apsaugos slapukus, saugos tikslams.

 

Duomenų naudojimas

UAB “KLINGER & ELIGIJUS” naudoja surinktus duomenis įvairiems tikslams:

 • Paslaugos teikimui ir priežiūrai

 • Pranešti Jums apie mūsų paslaugos pakeitimus

 • Leisti jums dalyvauti interaktyviosiose paslaugos funkcijose, kai pasirinksite tai padaryti

 • Teikti klientų aptarnavimą ir palaikymą

 • Teikti analizę ar vertingą informaciją, kad galėtume tobulinti savo paslaugą

 • Stebėti Paslaugos naudojimą

 • Aptikti ir spręsti technines problemas

Duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant asmeninius duomenis, gali būti perkelta į kitus kompiuterius, esančius už jūsų valstybės, provincijos, šalies ar kitos vyriausybinės jurisdikcijos ribų, jei jie gali skirtis nuo duomenų apie jūsų jurisdikciją.

Jei esate už Lietuvos ribų ir nusprendžiate mums pateikti informaciją, atkreipkite dėmesį, kad mes perduodame duomenis, įskaitant asmeninius duomenis, į Lietuvą ir apdorojame juos ten.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurios pateikiama tokia informacija, reiškia, kad sutinkate su šiuo perdavimu.

UAB “KLINGER & ELIGIJUS” imsis visų būtinų priemonių, kad užtikrintų, jog Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir pagal šią privatumo politiką, o jūsų asmens duomenys nebus perduodami organizacijai ar šaliai.

Teisėti reikalavimai

UAB “KLINGER & ELIGIJUS” gali atskleisti savo asmeninius duomenis sąžiningai įsitikinę, kad tokie veiksmai yra būtini norint:

 • Laikytis teisinių įsipareigojimų

 • Apsaugoti ir ginti UAB “KLINGER & ELIGIJUS” teises ar turtą

 • Išvenkti ar ištirti galimus pažeidimus, susijusius su paslauga

 • Užtikrinti asmneninį saugumą, paslaugos vartotojams

 • Apsaugoti nuo teisinės atsakomybės

Duomenų saugumas

Jūsų duomenų saugumas yra svarbus mums, tačiau nepamirškite, kad nė vienas interneto perdavimo būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciniu požiūriu priimtinas priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninius duomenis, negalime garantuoti jo visiško saugumo.

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, siekdami palengvinti mūsų paslaugą (“paslaugų teikėjai”), teikti mūsų vardu paslaugos, atlikti su paslaugomis susijusias paslaugas arba padėti mums analizuoti, kaip naudojama mūsų paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninių duomenų tik šioms užduotims atlikti mūsų vardu ir yra įpareigotos neatskleisti ar naudoti kitais tikslais.

Analitikai

Mes galime naudoti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą.

 • Google Analytics

“Google Analytics” yra “Google” siūloma žiniatinklio analizės paslauga, kuri stebi ir praneša apie svetainės lankomumą. “Google” naudoja surinktus duomenis, kad stebėtų, kaip naudojama mūsų paslauga. Šie duomenys bendrinami su kitomis “Google” paslaugomis. “Google” gali naudoti surinktus duomenis, kad būtų galima kontekstualizuoti ir individualizuoti savo reklamos tinklo skelbimus.

Galite atsisakyti, kad “Google Analytics” suteikėte galimybę naudotis savo paslauga, įdiegdami “Google Analytics” atsisakymo naršyklės priedą. Papildomas priedas neleidžia “Google Analytics JavaScript” (ga.js, analytics.js ir dc.js) dalytis informacija su “Google Analytics” apie apsilankymų veiklą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie “Google” privatumo praktiką, apsilankykite “Google” privatumo ir sąlygų svetainėje: https://policies.google.com/privacy?hl=en

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Vaikų privatumas

Mūsų paslaugoje nėra asmenų, jaunesnių nei 18 metų.

Mes neketiname asmeniškai surinkti asmeniškai identifikuojamos informacijos iš jaunesnio nei 18 metų amžiaus. Jei esate tėvas ar globėjas ir jūs žinote, kad jūsų vaikai pateikė mums asmeninius duomenis, susisiekite su mumis. Jei sužinosime, kad surinkome asmeninius duomenis iš vaikų be tėvų sutikimo patvirtinimo, mes imamės veiksmų pašalinti šią informaciją iš mūsų serverių.

Pakeitimai šiai privatumo politikai

Kartais mes galime atnaujinti privatumo politiką. Mes informuosime jus apie visus pakeitimus paskelbdami naują šio puslapio privatumo politiką.

Mes jus informuosime el. paštu ir (arba) žinomame pranešime apie mūsų paslaugą prieš įsigaliojant pakeitimui ir atnaujinti “įsigaliojimo datą” šios privatumo politikos viršuje.

Patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai yra veiksmingi, kai jie yra paskelbti šiame puslapyje.