APIE PRODUKTĄ

Šiandienos gatvėse reklaminių pilonų yra visur. Kruopščiai suplanuotas ir pagamintas reklaminis pilonas leidžia jums lengviau kurti prekės ženklo žinomumą ir įmonės firminį stilių.

Cosign gamina įvairių formų ir dydžių profilius, bei aksesuarus pilonų gamybai. Galime pasiūlyti mažesnius 50mm ir 80mm anoduotus ir neanoduotus profilius, vidaus pilonų gamybai.

Lauko pilonų gamybai naudojami 137mm elipsės formos anuoduoti ir neanoduoti profiliai. Maksimalus aukštis –  6m su apšvietimu arba be apšvietimo.
H tipo profilis skirtas didesnių pilonų gamybai.

Kainos yra derinamos

TECHNINIS APRAŠYMAS

REKLAMINIŲ STENDŲ surinkimas ir montavimas
(didžiausias aukštis: 4 000 mm, didžiausias plotis: 1 500 mm)

 1. Pamatai

Norėdami apskaičiuoti mažiausius reikiamus betoninių pamatų matmenis, mes atsižvelgiame į kelias visuotinai priimtas gaires (pagrindines taisykles) ir didžiausią vėjo greitį 117 km/h (= Boforto jėga 11 = +/- 600 N/m2):

Reklaminio stendo paviršius 6 m2 5 m2 4 m2 3 m2 2 m2
Betonas, kurio reikia 1 m2: pagrindinė taisyklė: 100 kg/ m2, saugos marža: 50 kg/ m2 150 kg 150 kg 150 kg 150 kg 150 kg
Bendras reikiamo betono kiekis kg 900 kg 750 kg 600 kg 450 kg 300 kg
Reikiamo betono tūris (2 500 kg = 1 m3) 0,36 m3 0,30 m3 0,24 m3 0,18 m3 0,12 m3

Viename betono kubiniame metre turi būti bent 350 kg cemento.

„Cosign“ gairės dėl betoninių pamatų matmenų (ilgis x plotis x gylis) Belgijoje taikomos visoms vietovės kategorijoms, išskyrus jūros ir pakrančių zonas bei vietas, kuriose yra geros (stabilios) dirvožemio sąlygos:

 • Ilgis = stendo plotis + 250 mm kiekvienoje pusėje

 • Plotis = kojų plotis + 100 mm kiekvienoje pusėje = +/- 600 mm

 • Gylis = mažiausiai 800 mm

Pvz., surenkant ir montuojant stendą, kurio aukštis 4 000 mm, o plotis 1 500 mm atveju, „Cosign“ rekomenduojama rinktis betoninius pamatus 2 000 mm x 600 mm x 800 mm = 0,96 m3.

„Cosign“ gairės visada yra griežtesnės negu visuotinai priimtos gairės (kurios yra tik nurodomosios) iš esmės todėl, kad „Cosign“ rekomenduoja vientisus blokinius betoninius pamatus (su viena skyle), kurių mažiausias gylis 800 mm. Tokiu būdu apatinis pamatų paviršius atsiduria žemiau didžiausio įšalo gylio. Jei tikimasi didesnio įšalo gylio (šiauriniuose Europos regionuose), padidinus gylį galima naudoti tuos pačius plano matmenis.

Kadangi „Cosign“ neturi informacijos apie konkrečią stendo vietą, dirvožemio sąlygas ir betoninių pamatų sudėtį, „Cosign“ nėra atsakinga už jokius tiesioginius, netiesioginius, šalutinius ar pasekminius nuostolius, atsiradusius dėl pirmiau pateiktos informacijos naudojimo ar netinkamo naudojimo.

2. Vidinė konstrukcija

Kadangi didžiausias stendų aukštis, minimas šiose gairėse, yra 4 000 m, galima naudoti ir aliumininius, ir plieninius vamzdelius. Aukštesnių negu 4 000 mm reklaminių stendų vidinė konstrukcija visada turi būti pagaminta iš plieno.

Konstrukcija gali skirtis priklausomai nuo naudojamo stendo profilio tipo (80 mm elipsė, 137 mm elipsė arba „H“ formos profilis). Šių konstrukcijų brėžinys pateikiamas pareikalavus.

Kaip pavyzdį, pateiksime elipsinio 137 mm reklaminio stendo, kurio aukštis 4 000 mm, o plotis 1 500 mm, vidinės konstrukcijos brėžinį.

TOT1137 1 500 x 4 000 (su suvirintomis kojomis)

Stendas montuojamas dviem būdais:

 1. Suvirinant aliuminines ar plienines kojas po vidine konstrukcija ir pritvirtinant reklaminį stendą prie betoninio pagrindo ankeriniais varžtais, įleidžiamais į betoną prieš jam sustingstant.

 2. Naudojant pailgintą vidinę konstrukciją (4 820 mm vertikalūs profiliai vietoje 4 120 mm = 700 mm ilgesnė nei konstrukcija su suvirintomis kojomis), kuri įleidžiama tiesiai į betoną.

Patarimai dėl surinkimo:

 1. Tam, kad stendas būtų tvirtas ir estetiškai atrodytų, labai svarbu išgauti teisingus matmenis pjaustant ir suvirinant aliumininius ir plieninius vamzdelius. Kelių milimetrų skirtumas gali turėti didžiulį poveikį.

 2. Gaminant vidinės konstrukcijos rėmą, rėmas būtinai turi būti tikslios stačiakampio formos – jo šonai turi būti statmeni, o viršus ir apačia lygūs. Dėl šios priežasties, prieš privirinant horizontalius vamzdelius prie vertikalių šonų, reikia tinkamai suspausti rėmą.

 3. Horizontalių vamzdelių perimetre, horizontalūs vamzdeliai nuosekliai privirinami prie vertikalių šoninių vamzdelių.

Patarimai dėl surinkimo Nr. 1 ir 2 yra svarbūs norint išgauti tikslią elipsinę įdėtų plokščių formą siekiant kaip įmanoma labiau padidinti į reklaminius stendus dedamos plokštės dydį ir užtikrinti didesnį viršutinio ir apatinio dangčių atitikimą. Visi šie elementai suteikia stendui daugiau tvirtumo ir neleidžia išpūsti viduje esančių plokščių.

3. Suvirintos kojos

Pasirinkus aliumininę vidinę konstrukciją su suvirintomis kojomis, šios kojos taip pat turi būti aliumininės (tas pats taikoma ir plieniniams rėmams).

Stendų iki 3 m atveju, naudojamas „L“ formos profilis, kurio matmenys 370 mm x 100 mm x 64 mm x 10 mm. Vertikalius šoninius vamzdelius reikia nuosekliai privirinti prie šio „L“ formos profilio (suvirinimo siūlė turi būti tinkamo storio!) visuose besiliečiančiuose šonuose (6 pusės).

>3 m stendų atveju, „Cosign“ rekomenduoja privirinti papildomą armatūrą (trikampio formos) tarp vertikalių vamzdelių ir „L“ formos profilio.

Dviejų „L“ formos profilio skylių skersmuo yra 24 mm, o atstumas tarp centrinių šių skylių taškų yra 25 cm.

Patarimai dėl surinkimo:

 1. „L“ formos profilių skylės skersmuo turi būti šiek tiek didesnis negu ankerinių varžtų, naudojamų tam, kad būtų lengviau sumontuoti stendą.
 2. Apatinę vidinės konstrukcijos dalį (120 mm) + abi kojas padenkite antikorozine danga.

   4. Ankeriniai varžtai / veržlės / poveržlės

„Cosign“ rekomenduoja naudoti „L“ formos ankerinius varžtus, kurių skersmuo 20 mm, o ilgis 500 mm.

Vienam ankeriniam varžtui reikia naudoti 2 x M20 veržles + 2 x M20 poveržles (storis 3 mm, o išorinis skersmuo 40 mm): vieną komplektą po kojomis ir vieną – ant jų. Šiomis veržlėmis galima šiek tiek reguliuoti stendo padėtį / lygiavimą.

Jei naudojamas ankerinis narvas, reikia naudoti papildomą veržlės + poveržlės komplektą (po faneros lakštu).

   5. Ankerinis narvas

Kartu su paruoštais stendais „Cosign“ tiekia ankerinį narvą, kurį naudojant lengviau montuoti reklaminius stendus.

Ankerinį narvą sudaro 12 mm storio faneros lakštas, atkartojantis kojų kontūrus: 370 mm x (vidinės konstrukcijos plotis + 20 mm).

Tokiu būdu žmonės, ruošiantys pamatus, kuo puikiausiai gali įsivaizduoti reklaminio stendo vietą.

Ankerinį narvą reikia dėti ant betoninių pamatų viršaus prieš jiems sustingstant. Dėl to ankerinis narvas (ir reklaminis stendas) visada stovės lygiai.

Skylės faneros lakšte turi atitikti skyles kojose.

   6. Montavimo profiliai ant vidinės konstrukcijos

Patarimai surenkant:

 1. Pirmą stendo profilį pritvirtinkite prie vidinės konstrukcijos spaustuvais, kad pasiektumėte tikslią tvirtinimo jungtį.
 2. Prieš tvirtindami antrą profilį, visų pirma uždėkite viršutinį ir apatinį dangčius. Pritvirtinus antrą profilį, reikia vėl nuimti viršutinį ir apatinį dangčius, kad būtų galima užbaigti reklaminio stendo surinkimą. Tokiu būdu viršutinis ir apatinis dangčiai bei reklaminis stendas tiksliai atitiks vienas kitą.

    7. Viršutinis ir apatinis dangčiai

Patarimai surenkant:

 1. Visiems galiniams dangčiams naudokite 2 mm storio aliuminio lakštą, suteikiantį papildomo tvirtumo ir leidžiantį naudoti įleidžiamus varžtus.

 2. Ypač apšviestų stendų atveju, kai nėra galimybės naudoti vidinės armatūros, patariame sukonstruoti viršutinį ir apatinį dangčius iš 20 mm aliuminio lakšto ir kraštinio profilio, kuris geriau išlaikys priekinę ir galinę plokštes savo vietoje. 
  Konstruojant viršutinį ir apatinį dangčius 137 mm elipsiniam stendui, kraštinio profilio ilgis turi būti 40 mm mažesnis negu plokščių plotis (didžiausias storis 3 mm). Kai naudojamos >3 mm plokštės, kraštinio profilio ilgis turėtų būti 20 mm mažesnis.
  Mes rekomenduojame naudoti šabloną, į kurį galėsite įdėti aliuminio lakštą, ant šio lakšto priklijuoti kraštinį profilį, o tada juos suveržti kniedėmis.

„Cosign“ visiems galiniams dangčiams naudoja 2 mm storio aliuminio lakštą, suteikiantį papildomo tvirtumo ir leidžiantį naudoti įleidžiamus varžtus.

„Cosign“ rekomenduoja sukonstruoti viršutinį ir apatinį dangčius iš aliuminio lakšto ir kraštinio profilio (žr. pirmiau pateiktą brėžinį), kuris padės išlaikys priekinę ir galinę plokštes savo vietoje.

Konstruojant viršutinį ir apatinį dangčius 137 mm elipsiniam stendui, kraštinio profilio ilgis turi būti 40 mm mažesnis negu plokščių plotis (didžiausias storis 3 mm). Kai naudojamos >3 mm plokštės, kraštinio profilio ilgis turėtų būti 20 mm mažesnis.

Krašto pavidalas

Aliumininių viršutinių ir apatinių plokščių Dxf failai pateikiami pareikalavus.

   8. Plokštės dydis

Elipsinis reklaminis stendas, 80 mm
Išorinis plotis
800 mm
1 000 mm

Plokštės plotis
710 mm
918 mm

Elipsinis reklaminis stendas, 137 mm

Išorinis plotis
1 000 mm
1 250 mm
1 500 mm

Plokštės plotis (didžiausias plokštės storis = 3 mm)
860 mm
1 115 mm
1 375 mm

„H“ formos profilis
Išorinis plotis
990 mm
1 240 mm
1 480 mm

Plokštės plotis (didžiausias plokštės storis = 3 mm)
1 000 mm
1 250 mm
1 500 mm

Patarimai surenkant:

 1. Stendams su apšvietimu rekomenduojame naudoti 3 mm storio PMMA (akrilo) XT, opalo (33 %) plokštes.

 2. Stendams be apšvietimo „Cosign“ naudoja 1,5–2 mm storio aliuminio lakštus. Norėdami sutvirtinti šiuos stendus iš vidaus ir neleisti išpūsti / išsiurbti plokščių lauk, mes naudojame 10 mm storio PVC lakštus, kurių forma tokia pati kaip viršutinio ir apatinio dangčių, montuojamų ant vidinės konstrukcijos horizontalių vamzdelių.

 3. Kaip ir vidinės konstrukcijos atveju, akriliniai ar aliuminio lakštai būtinai turi būti tikslių stačiakampio formų ir tokių dydžių, kokie nurodyti pirmiau – šonai turi būti statmeni, o viršus ir apačia lygūs, kad estetinis vaizdas būtų kuo geresnis, o reklaminiai stendai kuo tvirtesni.