Informacinė sistema Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro pastate

Informacinė sistema Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro pastate

Informacinis lauko stovas

Per šių metų rugpjūčio ir rugsėjo mėnesius įrengėme informacinę sistemą  ką tik pastatytame “Santakos” slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro pastate.

 

Informacinės sistemos dalies, esančios pastato viduje, įrengimui buvo panaudoti Cosign Module Plus vidaus sistemos anoduoti aliuminio profiliai.

Vidaus informacinę sistemą sudaro:

  • informacinės lentos prie įėjimų į pastatą, kuriose nurodomas padalinių išdėstymas aukštuose;
  • aukštų holuose, prie įėjimų į koridorius, įrengtos rodyklinės lentos, nurodančios juose įsikūrusius padalinius;
  • pirmame ir antrame aukštuose papildomai įregtos kryptinės nuorodos, padedančios rasti svarbiausias patalpas;
  • ant kiekvienos patalpos durų įrengtos informacinės lentelės, nurodančios numerį ir pavadinimą (joms panaudoti keičiamai informacijai skirti aliuminio profiliai, todėl informaciją šiose lentelėse galima pakeisti lengvai ir greitai);
  • grūdinto stiklo stovai (1x 2 m) su metalinėmis atramomis, ant kurių pirmo aukšto vestibiulyje bus demonstruojama reikiama informacija

 

Lauke iš abiejų pastato pusių įrengti dvipusiai, apšviečiami iš vidaus lauko informaciniai stovai (1 x 3 x 0.25 m). Jiems pagaminti panaudoti Cosign Module Plus lauko sistemos anoduoto aliuminio stulpai, apdailai – aliuminio kompozicinė plokštė ir organinis stiklas, kuriame išfrezuoti užrašų, žemėlapių bei herbo kontūrai, užklijuoti atspausdinti ir užlaminuoti lipdukai. Vienoje stovų pusėje informacija pateikiama lietuvių, kitoje – anglų kalba.

 

“Santakos” slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro pastatas yra modernaus dizaino, jo lauko sienoms bei apdailai naudotas tik stiklas ir aliuminio kompozicinės plokštės, o vidaus sienoms bei durims – tik stiklas. Todėl vien apsauginės juostos ant šių stiklų užklijuota 680 m, kad beskubėdami į paskaitas studentai neprasiskeltų galvų... :)

 

Šis projektas išskirtinis ir tuo, kad kaip dar nedaugelyje objektų darbai buvo suplanuoti ir įtraukti į generalinio rangovo, UAB “Mitnija”, statybos sąmatą ir kad užsakovas, t.y. LSMU,  jau įsikelia į naudojimui  pilnai paruoštą pastatą. Bendradarbiavimas su UAB “Mitnija” buvo konstruktyvus, nuoširdus, pagrįstas tarpusavio pasitikėjimu. Už tai nuoširdžiai dėkojame objekto statybos projekto vadovui Audriui Petrėčiui.

 

Daugiau gaminių nuotraukų rasite mūsų galerijoje.

© 2008. solution: Mokamedia group